Film

 

subota, 18. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
11:00 Dolittle, r. Stephen Gaghan
18:00 Svjetionik (The Lighthouse), r. Robert Eggers
20:00 Moulin Rouge!, r. Baz Luhrmann
subota, 18. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU
16:30 Alfred nočni čuvar, Profesor Baltazar, crtani serijal, 3. serija, 57′.
18:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:30 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach
petak, 17. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Studio 54: Redateljska verzija (54: Director's Cut), r. Mark Christopher
četvrtak, 16. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
20:00 Eden, r. Mia Hansen-Løve
četvrtak, 16. siječnja 2020. ● Kino tuškanac
17:00 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach
19:00 Avantura (L'Avventura), r. Michelangelo Antonioni
četvrtak, 16. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU
18:00 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach
20:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
srijeda, 15. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Velika ljepota (La grande bellezza), r. Paolo Sorrentino
srijeda, 15. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
19:15 Dama bez kamelija (La signora senza camelie), r. Michelangelo Antonioni
21:00 Krik (Il Grido), r. Michelangelo Antonioni
srijeda, 15. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU
18:00 Strojovođa u potrazi za ljubavlju (The Bra), r. Veit Helmer
19:45 Djelo bez autora (Werk ohne Autor), r. Florian Henckel von Donnersmarck
utorak, 14. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Svjetionik (The Lighthouse), r. Robert Eggers
20:00 Klip, r. Maja Miloš
utorak, 14. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Kišni dan u New Yorku (A Rainy Day in New York), r. Woody Allen
19:00 Prijateljice (Le amiche), r. Michelangelo Antonioni
21:00 Dolina smrti (Zabriskie point), r. Michelangelo Antonioni
utorak, 14. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU
18:00 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
20:10 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
ponedjeljak, 13. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Capernaum (Capharnaüm), r. Nadine Labaki
19:15 Profesija: reporter (Professione: reporter), r. Michelangelo Antonioni
nedjelja, 12. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
16:00 Djelo bez autora (Werk ohne Autor), r. Florian Henckel von Donnersmarck
19:15 Sve o Evi (All about Eve), r. Joseph Mankiewicz
subota, 11. siječnja 2020. ● Kino Metropolis MSU
18:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:30 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
subota, 11. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
11:00 Gordon i Paddy - Sinkronizirano, r. Linda Hambäck
18:00 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
20:00 Zabava (The Party), r. Blake Edwards
subota, 11. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
19:15 Julieta, r. Pedro Almodóvar
21:00 Zakon žudnje (La ley del deseo), r. Pedro Almodóvar
petak, 10. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Svjetionik (The Lighthouse), r. Robert Eggers
20:00 Anđeo uništenja (El ángel exterminador), r. Luis Buñuel
petak, 10. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
19:00 Sve o mojoj majci (Todo sobre mi madre), r. Pedro Almodóvar
21:00 Visoke potpetice (Tacones lejanos), r. Pedro Almodóvar
petak, 10. siječnja 2020. ● Kino Metropolis MSU
18:00 Strojovođa u potrazi za ljubavlju (The Bra), r. Veit Helmer
19:45 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
četvrtak, 9. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Rondo, r. Zvonimir Berković
četvrtak, 9. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach
19:00 Vraćam se (Volver), r. Pedro Almodóvar
21:00 Čime sam to zaslužila (Qué he hecho yo para merecer esto?), r. Pedro Almodóvar
srijeda, 8. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Svjetionik (The Lighthouse), r. Robert Eggers
20:00 Tko se boji Virginije Woolf? (Who's Afraid of Virginia Woolf?), r. Mike Nichols
srijeda, 8. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
19:15 Veži me (¡Átame!), r. Pedro Almodóvar
21:00 Mračne navike (Entre tinieblas), r. Pedro Almodóvar
utorak, 7. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Pravilo igre (La règle du jeu), r. Jean Renoir
utorak, 7. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Kišni dan u New Yorku (A Rainy Day in New York), r. Woody Allen
19:00 Matador, r. Pedro Almodóvar
21:00 Kika, r. Pedro Almodóvar
ponedjeljak, 6. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Capernaum (Capharnaüm), r. Nadine Labaki
19:15 Cvijet moje tajne (La flor de mi secreto), r. Pedro Almodóvar
21:00 Labirint strasti (Laberinto de pasiones), r. Pedro Almodóvar
nedjelja, 5. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
16:00 Djelo bez autora (Werk ohne Autor), r. Florian Henckel von Donnersmarck
17:15 Koža u kojoj živim (La piel que habito), r. Pedro Almodóvar
subota, 4. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka

20:00 Sretan Božić, gospodine Lawrence (Merry Christmas Mr. Lawrence), r. Nagisa Oshima

 
subota, 4. siječnja 2020. ● Kino Metropolis MSU

17:00 Hanibalove Alpe, Profesor Baltazar crtani serijal, 53'
18:15 Strojovođa u potrazi za ljubavlju (The Bra), r. Veit Helmer
20:00 Tuga i slava (Pain and Glory), r. Pedro Almodóvar

subota, 4. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac

17:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
19:15 Loš odgoj (La mala educación), r. Pedro Almodovar
21:00 Živo meso (Carne trémula), r. Pedro Almodovar

petak, 3. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka

20:00 Buđenje u strahu (Wake in Fright), r. Ted Kotcheff

 
petak, 3. siječnja 2020. ● Kino Metropolis MSU

18:00 Tuga i slava (Pain and Glory), r. Pedro Almodóvar
20:15 Bijela vrana (The White Crow), r. Ralph Fiennes

petak, 3. siječnja 2020. ● Kino tuškanac

17:00 Tuga i slava (Pain and Glory), r. Pedro Almodóvar
19:00 Žena na rubu živčanog sloma, r. Pedro Almodovar
21:00 Slomljeni zagrljaj (Los abrazos rotos), r. Pedro Almodovar

četvrtak, 2. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka

20:00 Tangerine, r. Sean Baker

 
četvrtak, 2. siječnja 2020. ● Kino Metropolis MSU
18:00 Strojovođa u potrazi za ljubavlju (The Bra), r. Veit Helmer
19:45 Dnevnik Diane Budisavljević, r. Dana Budisavljević
četvrtak, 2. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac

19:00 Pričaj s njom (Hable con ella), r. Pedro Almodovar