Zg kul

Program na pozornici od 1. do 23. prosinca 2013.

Subota 30. 11.
17:00 PALJENJE 1. ADVENTSKE SVIJEĆE
          HSPD PODGORAC GRAČANI

Nedjelja 1. 12.
11:30 SUSRET SA SVETIM NIKOLOM
12:00 KUD SIJAČ LUČKO
12:30 KUD DRAGUTIN DOMJANIĆ ADAMOVEC
---
18:00 IMAGINE FESTIVAL natjecanje
           Natjecatelji - Sinapsa (Požega), Drugi svijet (Požega), Anna B-Soul & Pikaboo (Vinkovci),
           Monica Jakšić (Pula), Čarobna frula (Pula), Viribus unitis (Bjelovar), Goatfish (Zagreb),
           Kreativni bućkuriš (Zagreb), Ajlend (Hvar), X Fire trio (Sl. Šamac), The Cro Trio (Pula)

Ponedjeljak 2. 12.
17:30 PALJENJE PRVE SVIJEĆE NA MENORI
18:00 IMAGINE FESTIVAL
            Gostujući pobjednički ansambli – Gustav (Švedska), Pleasure Project (Slovenija ), David Lapadat (Rumunjska),
           Lfe (Belgija), The Bongo Club (Švedska), Pobjednik Imagine Croatia 2013

Utorak 3. 12.
17:30 SUSRET SA SVETIM NIKOLOM
18:30 KUD FRANKOPAN REMETE
19:00 ORATORIJSKO DRUŠTVO "CRKVE SVETOG MARKA"
20:00 HOT CLUB

Srijeda 4. 12.
17:30 SUSRET SA SVETIM NIKOLOM
18:30 HKUD BOSILJAK ČUČERJE
19:00 „KVARTURA" KVARTOVSKI DEMO BENDOVI

Četvrtak 5. 12.
17:30 SUSRET SA SVETIM NIKOLOM
18:30 KUD VEDAR OSMIJEH
           KUD ŽUMBERČANI
19:00 MPZ „VLADIMIR PRELOG"
19:30 KUD KLINČA SELA
20:00 ANGELS

Petak 6. 12.
17:30 SUSRET SA SVETIM NIKOLOM
18:30 KUD HZ MATIJA GUBEC
19:30 ZAGREBAČKI DJEČACI
20:00 BIG BAND HRVATSKE VOJSKE

Subota 7. 12.
11:00 SUSRET SA SVETIM NIKOLOM
11:30 DJEČJI ZBOR
12:00 KUD CROATIA
12:10 KUD SVETA ANA ODRANSKI OBREŽ
12:40 KUD PZ NOVI ZAGREB
---
17:30 SUSRET SA SVETIM NIKOLOM
18:30 KUD NIKOLA TESLA
19:00 KUD VUGROVEC
20:00 TWINS ROCK

Nedjelja 8. 12.
11:00 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
11:30 DJEČJI ZBOR
12:00 PALJENJE 2. ADVENTSKE SVIJEĆE
12:10 FA SESVETSKA SELA
12:45 FA KOLEDA
---
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:30 KUU PRIGOREC SESVETSKI KRALJEVEC
19:00 OTKAZANI LET
20:00 PAGANINI BEND

Ponedjeljak 9. 12.
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:30 HKUD ŽELJEZNIČAR
19:00 STOP NASILJU / Akcija Antene Zagreb i Grada Zagreba – nastup osnovnoškolskih i srednjoškolskih bendova

Utorak 10. 12.
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:30 HKUD PRIGOREC MARKUŠEVEC
19:00 KUD ŽUMBERČANI
20:00 VORIH BLUES BAND

Srijeda 11. 12.
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:00 DJEČJI ZBOR „SAMOBORČEK"
18:30 KUD DUBRAVA
19:00 KUD GRIČ
19:30 MUŠKI VOKALNI ANSAMBL KOMIN SNJEŽANIN
20:00 ALL STARS BAND

Četvrtak 12. 12.
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:30 KUD BUKOVAC
19:00 BIM BAM BOM i ZLATNE NOTE
19:30 ZAGREPČANKE I DEČKI
20:00 JAZZ ORKESTAR HRT-a

Petak 13. 12.
17:30 DJEČJI FESTIVAL / RADOST BOŽIĆA
18:30 KUD PRIGORSKI ZDENEC
19:00 PD „GORANIN" GORANKE
19:30 DJEČJI ZBOR „PAPANDOPULINE"
20:00 PIA KARTELO
20:30 LOS CABALEROS

Subota 14.12.
11:00 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
11:30 KLINCI S RIBNJAKA
12:00 KUD VRHOVJE ŽUPE DUBRANEC
12:30 KPD SVETA KLARA
---
17:00 BEZ KOMPROMISA
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:15 LJUBAV NA DJELU / udruga roditelja djece oboljele od malignih bolesti
18:30 KUD PRESLICA
19:00 KUD „GAJ"
19:30 ČAROBNA FRULA
20:00 SIMFONIJSKI PUHAČKI ORKESTAR OS RH

Nedjelja 15.12.
11:00 DJEČJI FESTIVAL / RADOST BOŽIĆA
12:00 PALJENJE 3. ADVENTSKE SVIJEĆE
12:10 KUD ORAČ MALA MLAKA
12:30 KUU STARO BRESTJE
---
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:30 HSPD SLJEME ŠESTINE
19:00 ZAGREBAČKI PLESNI CENTAR
19:30 VELIKOGORIČKE MAŽORETKINJE / GOSTUJUĆI TIM IZ ASTANE / KAZAHSTAN
20:00 KUŽIŠ STARI MOJ

Ponedjeljak 16. 12.
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:15 ZVONIMIR SRUK
18:30 FA VRAPČANCI
18:50 KUD MLADOST ODRA
19:00 BEND ŽIGOSANI I IVANA RUSHAIDAT

Utorak 17. 12.
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:30 KUD PREPUŠTOVEC
19:00 ANTE GELO & JAZZ

Srijeda 18. 12.
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:30 KUD STENJEVEC
19:00 NOW SHE'S BLOND & KRISTIJAN BELUHAN

Četvrtak 19. 12.
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:30 KUD OPOROVEC
18:45 KUD VALENTINOVO
19:00 PETORICA MLADIH I IVANA RUSHAIDAT

Petak 20. 12.
21:00 Božićni koncert ŽELIM ŽIVOT
           ZAKLADA ANA RUKAVINA

Subota 21. 12.
11:00 DJEČJI FESTIVAL / RADOST BOŽIĆA
12:00 KUD VEDAR OSMIJEH
           KUD ŽUMBERČANI
           KUD PREČKO
13:00 DJEČJI ZBOR „SRDELICE"
14:00 UTRKA DJEDA BOŽIĆNJAKA
---
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:30 KUD KLAS PODSUSED
19:00 ZAGREBAČKI PLESNI CENTAR
20:00 SWINGERS

Nedjelja 22. 12.
11:00 DJEČJI FESTIVAL / RADOST BOŽIĆA
12:00 PALJENJE 4. ADVENTSKE SVIJEĆE
12:10 KUD VESELI PRIGORCI
---
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:30 KUD HORVATI
19:00 ZBOR ALLEGRO
20:00 ŽIGA I BANDISTI

Ponedjeljak 23. 12.
17:30 DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
18:30 KUD RUŽA PRIGORJA
19:00 ANTE GELO & KRISTIJAN BELUHAN

 * Organizator zadržava pravo izmjene i dopune programa